عطر آرا - فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن

سبد

خرید ادکلن اورجینال

خرید ادکلن اورجینال

بهترین راه خرید ادکلن اورجینال کدام است؟

خرید ادکلن اورجینال برای اکثر افرادی که به شخصیت و سلامتی خود و عزیزانشان اهمیت می دهند، مهم است .

بارها مشاهده شده که افراد به طمع ارزان بودن، یک محصول غیر اورجینال و بی کیفیت را از مکان های نامعتبر خریداری نموده و بعد از مدتی از آن ابراز نارضایتی نموده و حتی در برخی موارد دچار حساسیت های پوستی و تنفسی جبران ناپذیری شده اند .

عطر و ادکلن به طور مستقیم با سلامتی شما در ارتباط است پس پیشنهاد می کنیم هرگز روی سلامتی خود ریسک نکنید .

اگر به دنبال خرید ادکلن اصل با تخفیف و بصورت آنلاین هستید، عطر آرا  یکی از معتبرترین فروشگاه های اینترنتی عطر و ادکلن در ایران است .  محصول خریداری شده شما در کمترین زمان ممکن به دست شما خواهد رسید . یافتن عطر ارزان قیمت با کیفیت عالی در یک فروشگاه معمولی تقریباً غیرممکن است.

ادکلن اورجینال
ادکلن اورجینال

چگونه ادکلن اورجینال را تشخیص دهیم؟

برای  خرید ادکلن اورجینال و اینکه گرفتار افراد سودجو نشوید و پول خود را صرف محصولات تقلبی نکنید باید نکانی را رعایت کنید که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت .

 • اگر از آن دسته افرادی هستید که اطلاعات چندانی در زمینه عطر و ادکلن ندارید، ساده ترین راه برای شما این است که به یک فروشنده آشنا و معتبر یا فروشگاه اینترنتی معتبر که همگان در آن اتفاق نظر دارند اعتماد کنید .

مسلما یک فروشگاه یا سایت معتبر که سال ها کار کرده و دارای مشتریان فراوان و اعتبار می باشد ، هیچگاه با فروش چند محصول تقلبی اعتبار چندین ساله خود را زیر سوال نمی برد ، پس برای خرید ادکلن اورجینال می توان به آن اطمینان کرد .

 • به قیمت محصول توجه کنید ، آیا این قیمتی که ارئه شده با آن محصول و برند تطابق دارد؟ بد نیست از قیمتی که شرکت سازنده ارائه داده اطلاعاتی کسب کنید تا بدانید این قیمت به پول ایران چقدر می شود . شاید کمی وقت خود را بگیرید و عجله نکنید بد نباشد .
 • قبل اقدام به خرید وب سایت شرکت سازنده را بررسی کنید احتمالا  در مورد بسته بندی ، طراحی بطری ، محل قرارگیری بارکد، نوشته های روی جعبه و بطری ، اطلاعاتی قرار داده اند که در تشخیص اصل یا تقلبی بودن ادکلن کمک شایانی به شما خواهد نمود .
 • توجه داشته باشید که برخی از ادکلن ها دیگر تولید نمی شود لذا اگر چنین محصولی را مشاهده کردید در اصالت آن شک کنید .
 • عطر و ادکلن جزء محصولات بسیار خاص و ظریف می باشند به همین دلیل در طراحی شیشه و بسته بندی آن دقت بالایی می شود و معمولا آیتم هایی قرار داده می شود که از نمونه تقلبی قابل تمایز باشد . در خرید ادکلن زنانه یا مردانه حتما به موارد این چنینی دقت کنید .

معمولا جعبه محصول فیکس بطری بوده و مواردی روی شیشه و جعبه حک شده است . اگر شیشه درون جعبه تکان می خورد یا نوشته های روی جعبه مخدوش است به احتمال بالا تقلبی است . متن پشت جعبه را بررسی نمایید اگر اشتباهات دستوری و املایی دارد ، می تواند نشانه ای تقلبی بودن آن محصول باشد .

 • ادکلن اورجینال نت های بویایی سه گانه را دارد، درحالی که محصولات تقلبی این ترکیب رایحه را ندارد و تنها در مدت زمان کوتاهی اثر آن از بین می رود .
  • نت بالا: نت های برتر اولین تصوری است که رایحه به شما می دهد ، نتهای برتر خیلی طولانی نمی ماند و جای خود را به نت های میانی می دهد.
  • نت میانی: نت های گل در اینجا رایج است ، به طوری که اثر اتانول را کاهش می دهد. نتهای میانی معمولاً کمتر از نیم ساعت طول می کشد.
  • نت های پایه : نت های پایه معمولا ماندگاری بالایی دارد .  رایحه های پایه ماندگار و رایحه های لطیفی دارند. نت های پایه معمولا پس از 30 دقیقه ظهور می کنند و تا مدت زمان طولانی اثر آن ماندگار است .

 

سوالات متداول

بله ، عطر هم مانند سایر محصولات دارای تاریخ انقضا می باشد .

با پایان تاریخ آن کم کم به علت تغییرات شیمیایی که در آن رخ می دهد ماندگاری ، بو و دیگر ویژگی های خود را از دست می دهد و در برخی موارد حتی می تواند حساسیت های پوستی و تنفسی برای افراد ایجاد کند.

تشخیص عطر مناسب کاری نیست که از عهده هر شخص معمولی برآید و نیازمند سال ها کار و تجربه در این زمینه می باشد. به همین علت توصیه ما این است که حتی الامکان از فروشگاه های اینترنتی معتبر خرید کنید تا محصولی اورجینال و با کیفیت را دریافت نمایید. برای تشخیص… ( ادامه مطلب )

محصولات ویژه