عطر آرا - فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن

سبد

خرید عطر اورجینال

خرید عطر اورجینال

بهترین فروشگاه برای خرید عطر اورجینال کدام است ؟

خرید عطر اورجینال همواره دقدقه افرادی است که به دنبال بهترین عطر ها از بهترین برند های عطر و ادکلن می باشند . تجربه نشان داده که افراد در خرید عطر شامل دو دسته می باشند دسته اول افرادی هسنتد که به دنبال عطر اورجینال نیستند ، و معمولا خود را با خرید عطر های ارزان و تقلبی سر گرم می کنند . البته شایان ذکر است که اکثرا از اورجینال نبودن عطر ها آگهی دارند .

دسته دوم افرادی هستند که قصد خرید عطر اورجینال را دارند ولی راه خرید عطر اصل را به خوبی نمی دانند و معمولا نمی توانند به فروشندگاه اعتماد کنند . قطعا برای شما هم پیش آمده که عطری را به عنوان عطر اورجینال خریداری کرده اید و بعد از مدتی متوجه شدید که اصل نبوده . در ادامه مواردی بیان می شود که شمارا در خرید یک محصول اورجینال کمک می کند .

فرقی نمی کند جزء کدام دسته اید، چه جزء دسته اول باشید یا جزء دسته دوم، قطعا مطالبی که در ادامه آمده شما را در فرار از محصولات تقلبی و لذت دستیابی به یک محصول اصل کمک می کند .

راهنمای خرید عطر اورجینال

در ابتدا بد نیست تلنگری به افراد دسته اول بزنیم . افرادی که در طول سال بارها و بارها برای خرید عطر های تقلبی ( فیک) هزینه می کنند و کمد آنها پر از قوطی های کوچک عطر است . در مطالب دیگر هم به این نکته اشاره کردم و باز هم تاکید میکنم ” اگر قدرت مالی کافی ندارید ، محصول ارزان نخرید !!! ” .

هزینه ای که این دسته از افراد در طول سال برای خرید عطر انجام می دهند به مراتب از قیمت خرید عطر اورجینال بیشتر می شود . متاسفانه خودشان هم  متوجه این امر نمی شوند ، نمی دانند که با این مقدار پول می توانند چند محصول اورجینال خریداری کنند .

اگر شما هم جزء این دسته از افراد هستید ، پیشنهاد می کنم هم اکنون به گروه دوم بپیوندید و این رویه نادرست را ترک کنید، زیرا این رویه خرید کردن هم به شما آسیب می زند و هم به اقتصاد و کسب و کار کشور . تنها کسانی که از این کار سود می برد برخی افراد سودجو و متقلب می باشند .

حال به گروه دوم می پردازیم ، شما باید برای خرید عطر اصل یک مسیر درست را در پیش بگیرید . اگر بخواهیم به طور کلی یک مسیر تعیین کنیم ، می توان چنین مسیری تعیین نمود : ” 1- تعیین یک فروشگاه معتبر 2 – بدست آوردن اطلاعات کافی در مورد عطر ها و قیمت عطر اورجینال 3- انتخاب یک عطر اورجینال از یک برند معتبر که مناسب شما و سلیقه شماست .

راهنمای خرید عطر اورجینال
راهنمای خرید عطر اورجینال

انتخاب معتبر ترین فروشگاه برای خرید عطر اورجینال

برای خرید یک محصول خوب باید به یک فروشگاه خوب رفت . اما در اینجا چند سوال مطرح می شود .

 • کدام فروشگاه عطر و ادکلن از همه معتبر تر است ؟
 • آیا می توان برای خرید به این فروشگاه رفت ؟
 • فروشگاه های  عطر و ادکلن معتبر در کشور چندتاست ؟
 •  در یک فروشگاه چند محصول را می توان قیمت گرفت ؟
 • فروشنده اطلاعات چند محصول را برای شما شرح می دهد ؟

سوالات مذکور در واقع مشکلاتی هستند که در خرید سنتی ( رفتن به مغازه عطر فروشی) با آن با آن رو به رو هستیم . برای حل چنین مشکلاتی بهترین کار خرید عطر اورجینال از فروشگاه های اینترنتی معتبر ، مانند عطر آرا می باشد . می توانید قیمت عطر و ادکلن اورجینال را از این سایت دنبال کنید .

امکانات موجود در سایت های فروش عطر

خرید اینترنتی عطر اورجینال از سایت های اینترنتی مزایایی دارد که شما را در مرحله دوم و سوم مسیر کمک می کند . به برخی از آنها در زیر اشاره می شود .

 • در هر نقطه از کشور باشید می توانید از این فروشگاه معتبر خرید کنید و محصول اورجینال را درب منزل تحویل بگیرید .
 • قیمت تمام محصولات را می توان در سایت مشاهده کرد .
 • ریز اطلاعات همه عطر ها را می توان مطالعه نمود . چیزی که در مغازه امکانپذیر نیست .
 • اطمینان از اورجنال بودن محصولات .
 • دریافت مشاوره تلفنی و آنلاین .

و بسیاری از امکانات دیگر که در مطالب پیش از این به دفعات بیان شد .

تشخیص اورجینال بودن عطر

 • مواظب عطر هایی که دیگر تولید نمی شوند باشید .
 • به قیمت محصول توجه کنید ، آیا این قیمتی که ارئه شده با آن محصول و برند تطابق دارد؟ بد نیست از قیمتی که شرکت سازنده ارائه داده اطلاعاتی کسب کنید تا بدانید این قیمت به پول ایران چقدر می شود .
 • قبل اقدام به خرید وب سایت شرکت سازنده را بررسی کنید احتمالا  در مورد بسته بندی ، طراحی بطری ، محل قرارگیری بارکد، نوشته های روی جعبه و بطری ، اطلاعاتی قرار داده اند که در تشخیص اصل یا تقلبی بودن ادکلن کمک شایانی به شما خواهد نمود .
 • عطر و ادکلن جزء محصولات بسیار خاص و ظریف می باشند به همین دلیل در طراحی شیشه و بسته بندی آن دقت بالایی می شود و معمولا آیتم هایی قرار داده می شود که از نمونه تقلبی قابل تمایز باشد .

معمولا جعبه محصول فیکس بطری بوده و مواردی روی شیشه و جعبه حک شده است. اگر شیشه درون جعبه تکان می خورد یا نوشته های روی جعبه مخدوش است به احتمال بالا تقلبی است . متن پشت جعبه را بررسی نمایید اگر اشتباهات دستوری و املایی دارد ، می تواند نشانه ای تقلبی بودن آن محصول باشد .

 • عطر اورجینال نت های بویایی سه گانه را دارد، درحالی که محصولات تقلبی این ترکیب رایحه را ندارد و تنها در مدت زمان کوتاهی اثر آن از بین می رود .

سوالات متداول

بله ، عطر هم مانند سایر محصولات دارای تاریخ انقضا می باشد .

با پایان تاریخ آن کم کم به علت تغییرات شیمیایی که در آن رخ می دهد ماندگاری ، بو و دیگر ویژگی های خود را از دست می دهد و در برخی موارد حتی می تواند حساسیت های پوستی و تنفسی برای افراد ایجاد کند.

تشخیص عطر مناسب کاری نیست که از عهده هر شخص معمولی برآید و نیازمند سال ها کار و تجربه در این زمینه می باشد. به همین علت توصیه ما این است که حتی الامکان از فروشگاه های اینترنتی معتبر خرید کنید تا محصولی اورجینال و با کیفیت را دریافت نمایید. برای تشخیص… ( ادامه مطلب )

محصولات ویژه