عطر آرا - فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن

سبد

خرید عطر مردانه

خرید عطر مردانه

راهنمای خرید عطر مردانه

خرید عطر مردانه  با بهترین رایحه ها از بهترین برندهای عطر و ادکلن ، یکی از کارهایی است که هر روزه میلیون ها بار در کشور انجام می شود . فروشگاه های اینترنتی همچون عطر آرا مرجع مناسبی برای آگاهی از قیمت عطر مردانه بوده و می تواند کمک شایانی در خرید عطر مردانه اورجینال به هموطنان ارائه دهد .

عده ای به اشتباه فکر می کنند که عطر مخصوص بانوان است و آقایان باید ادکلن استفاده نمایند . در حالی که این یک برداشت نادرست بیشتر نیست .

شاید مردان تمایل بیشتری به خرید ادکلن داشته باشتد ولی خرید عطر مردانه نیز طرفداران بیشماری در ایران و جهان دارد . تجربه نشان داده که سردرگمی آقایان هنگام خرید عطر از خانم ها بیشتر است ، به عبارت دیگر خانم ها راحت تر و سریعتر عطر مورد علاقه خود را پیدا می کنند .

از آنجایی که عطر و ادکلن رو شخصیت و روابط اجتماعی شما تاثیر مستقیم دارد بهتر است تا قبل از خرید یک عطر مردانه قدری در مورد عطر مردانه ، برندهای معروف ، قیمت عطر مردانه و مواردی از این قبیل مطالعه داشته باشید . اگر خواستار این هستید که بهترین عطر مردانه را با بهترین قیمت تهیه کنید و از خیالتان از اورجینال بودنش آسوده باشد، در ادامه همراه ما باشید .

کدام عطر مناسب آقایان است؟

این که ” کدام عطر مناسب من است؟” سوالی که تقریبا همه آقایان بارها از خود پرسیده اند . ممکن است بارها به مغازه عطر فروشی رفته باشید و بعد از سردرگمی در انتخاب عطر مناسب و مورد علاقه ، در نهایت با راهنمایی فروشنده یا بهتر بگویم سلیقه فروشنده یکی را خریده اید .

عطر مناسب آقایان
عطر مناسب آقایان

برای پایان دادن به این حالت باید بدانید که بهترین شخص برای تشخیص عطر مناسب برای شما ، کسی نیست جز خودتان . عطری که انتخاب میکنید باید با برخی موارد متناسب باشد مانند:

  • سن : عطر شما باید با سن و سال شما تناسب داشته باشد .
  • شغل : شغل یکی از موارد مهم در انتخاب عطر محصوب می شود چرا که افراد متناسب با فضای کاری عطر ها با رایحه های متفاوتی را انتخاب می کنند . برای مثال برای یک کارمندی که در یک فضای بسته با همکاران مشغول کار است ، بهتر است عطر ملایم تری نسبت به کسی که محل کارش یک فضای باز است  انتخاب کند .
  • وضعیت جسمانی : برای مثال برخی افراد طاقت عطر های تند را ندارند و دچار سردرد می شوند .
  • فصل مورد استفاده : هر عطری مناسب فصلی طراحی شده است . برخی عطر ها خنک برخی گرم و.. قطعا نمی توان در فصول گرم سال از عطر های گرم استفاده نمود ، چرا که نه تنها خوشبو نمی شوید بلکه خود و اطرافیانتان را نیز آزار می دهید .
  • مکان و زمان مناسب : باید به این نکته توجه کرد که هر عطری برای هر جا و هر مجلسی مناسب نیست . شاید خیلی از افراد به این نکته توجه نکنند ولی شما به عنوان یک فرد با شخصیت باید به این نکته مهم توجه نمایید . برای مثال عطر مناسب مجلس عروسی با مراسم عزا باید متفاوت باشد . عطری که برای یک قرار کاری استفاده می کنید نمی تواند با عطر مورد استفاده در یک قرار عاشقانه یکی باشد .
  • شب یا روز : شاید کمی برایتان عجیب باشد ولی برخی عطر ها مناسب شب و برخی مناسب روز می باشند باید هنگام خرید به این امر توجه داشت .

بهترین فروشگاه عطر مردانه کدام است؟

فرقی نمی کند که قصد شما خرید عطر مردانه باشد یا خرید عطر زنانه ، به هر حال باید یا خود آنقدر حرفه ای باشید که عطر اورجینال را از تقلبی تشخیص دهید یا به کارشناسان یک فروشگاه معتبر اعتماد کنید . برای اینکه گرفتار افراد سود جو نشوید و پول و وقت خود را هدر ندهید پیشنهاد می کنم خرید خود را از فروشگاه های اینترنتی معتبر مانند عطر آرا که سال ها در زمینه فروش عطر و ادکلن فعالیت میکند انجام دهید .

با این کار هم از اورجینال بودن محصول و هم از قیمت محصول راضی خواهید بود . علاوه بر آن می توانید اطلاعات کاملی از تمامی محصولات را مطالعه کنید.  قیمت خرید عطر مردانه ، زنانه ، قیمت انواع ادکلن به صورت به روز در این سایت ارئه می شود ، به این ترتیبمی توانید با فراق بال تصمیم بگیرید .

سوالات متداول

بله ، عطر هم مانند سایر محصولات دارای تاریخ انقضا می باشد .

با پایان تاریخ آن کم کم به علت تغییرات شیمیایی که در آن رخ می دهد ماندگاری ، بو و دیگر ویژگی های خود را از دست می دهد و در برخی موارد حتی می تواند حساسیت های پوستی و تنفسی برای افراد ایجاد کند.

تشخیص عطر مناسب کاری نیست که از عهده هر شخص معمولی برآید و نیازمند سال ها کار و تجربه در این زمینه می باشد. به همین علت توصیه ما این است که حتی الامکان از فروشگاه های اینترنتی معتبر خرید کنید تا محصولی اورجینال و با کیفیت را دریافت نمایید. برای تشخیص… ( ادامه مطلب )

محصولات ویژه