عطر آرا - فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن

سبد

خرید عطر و ادکلن

خرید عطر و ادکلن

خرید عطر و ادکلن

خرید عطر و ادکلن از دیرباز مورد توجه بسیاری بود و امروزه نیز بر شدت آن افزوده شده است.  آقایان و بانوان برای افزایش جذابیت خود از آن استفاده می کنند ، عطر ها می توانند روحیه شما را بالا ببرند و گاهی یاد آور خاطرات دلپذیری برای شما باشد .

امروزه هزاران عطر و ادکلن مختلف در بازار وجود دارد. در حقیقت ،خرید و فروش عطر و ادکلن به یک تجارت چند میلیارد دلاری تبدیل شده است. با  بازاریابی جدید و مارک های جدید افراد بیشتر از گذشته انواع مختلف عطر و ادکلن را انتخاب و استفاده می نمایند. فروشگاه اینترنتی عطر آرا سال ها در زمینه فروش عطر و ادکلن فعالیت داشته و عطر و ادکلن اورجینال و با کیفیت را به هم وطنان در اقصی نقاط کشور ارائه می نماید .

اغلب برایتان سوال می شود که کدام عطر یا ادکلن برای شما مناسب تر است؟ چندین روش مختلف وجود دارد که می توانید تصمیم بگیرید که چگونه رایحه ای مناسب را انتخاب کنید که با سبک و شخصیت منحصر به فرد شما مطابقت داشته باشد.

وقتی برای خرید ادکلن به یک پیشخوان نزدیک می شوید ، تنها اطلاعاتی که می توانید در مورد هر یک از عطرهای جلوی خود داشته باشید ظاهر شیشه عطر و شاید کمی در مورد برند آن شنیده باشید.

شما اغلب مجبورید به کمک یک فروشنده ، که معمولا کمک شایانی نمی کند ، از بین صدها بطری موجود  یکی را انتخاب کنید .

انتخاب رایحه مناسب

هر عطر یا ادکلن از “نت” های مختلفی تشکیل شده است. این نت ها عطر کلی را تعیین می کند. این نت ها از سه لایه مختلف به نام های پایه ، بالا و میانه تشکیل شده است و همه آنها برای ایجاد بوی خاص با هم ترکیب می شوند. بعنوان مثال برخی از عطرها دارای رایحه هایی از گل های مختلف می باشند. برخی دیگر ممکن است دارای رایحه های میوه باشند .

عطرهای مردانه دارای نت ها و رایحه های مختلفی از جمله بوی کاج، مشک یا بوی چرم  می باشند .

  • نت بالا: نت های برتر اولین تصوری است که رایحه به شما می دهد ، نتهای برتر خیلی طولانی نمی ماند و جای خود را به نت های میانی می دهد.
  • نت میانی: نت های گل در اینجا رایج است ، به طوری که اثر اتانول را کاهش می دهد. نتهای میانی معمولاً کمتر از نیم ساعت طول می کشد.
  • نت های پایه : نت های پایه معمولا ماندگاری بالایی دارد .  رایحه های پایه ماندگار و رایحه های لطیفی دارند. نت های پایه معمولا پس از 30 دقیقه ظهور می کنند و تا مدت زمان طولانی اثر آن ماندگار است .

برایخرید عطر و ادکلن مورد نظر خود بهتر است از کاغذ های تستر استفاده کنید و در صورت پر شدن مشام ( حالتی که قادر به تفکیک و تشخیص بوها نیستید) بهتر است از  بوییدن قهوه استفاده نمایید تا مشام شما به حالت اولیه باز گردد .

انتخاب رایحه مناسب
انتخاب رایحه مناسب

سایز های مختلف عطر و ادکلن

معمولا محصولات عطر و ادکلن در سایز های متفاوتی عرضه می شود ، این امر می تواند کمک شایانی به شما در خرید محصولات انجام دهد.  اگر برای اولین بار است که محصولی را خریداری می کنید و هنوز کیفیت آن برای شما اثبات نشده است ، بهتر است که محصولی با سایز کوچکتر را خریداری کند. اگر بعد از استفاده به آن علاقمند شدید می توانید سایز بزرگتر آن را خریداری نمایید .

خرید عطر و ادکلن به صورت اینترنتی

همانطور که در مطالب دیگر گفته شد تشخیص عطر و ادکلن با کیفیت و اورجینال نیازمند تجربه و داشتن اطلاعات کافی در این زمینه است. بدین منظور توصیه می کنیم خرید های خود را از سایت های معتبر فروش عطر و ادکلن انجام دهید. در خرید اینترنتی عطر و ادکلن مزیت هایی وجود دارد که افراد را به استفاده از این روش علاقمند می کند .

  • شما فرصت کافی برای مطالعه در مورد ویژگی های محصول را دارید .
  • می توانید از کارشناسان مجرب و قابل اعتماد در این زمینه مشاوره و راهنمایی بگیرید .
  • اطمینان از اورجینال بودن محصول .
  • محصول در کمترین زمان ممکن به دستتان خواهد رسید .

سوالات متداول

بله ، عطر هم مانند سایر محصولات دارای تاریخ انقضا می باشد .

با پایان تاریخ آن کم کم به علت تغییرات شیمیایی که در آن رخ می دهد ماندگاری ، بو و دیگر ویژگی های خود را از دست می دهد و در برخی موارد حتی می تواند حساسیت های پوستی و تنفسی برای افراد ایجاد کند.

تشخیص عطر مناسب کاری نیست که از عهده هر شخص معمولی برآید و نیازمند سال ها کار و تجربه در این زمینه می باشد. به همین علت توصیه ما این است که حتی الامکان از فروشگاه های اینترنتی معتبر خرید کنید تا محصولی اورجینال و با کیفیت را دریافت نمایید. برای تشخیص… ( ادامه مطلب )

محصولات ویژه