عطر آرا - فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن

سبد

خرید عطر

خرید عطر

حرفه ای بودن در خرید عطر

خرید عطر برای عموم مردم کار آسانی نیست و اکثر افراد هنگام خرید عطر سردرگم می شوند . پس چگونه در خرید عطر حرفه ای باشیم ؟ قیمت عطر ، اورجینال بودن ، روش خرید و مواردی از این قبیل برای مردم بسیار مهم است.

کارشناسان مجرب فروشگاه اینترنتی عطر آرا که سال ها در زمینه فروش اینترنتی عطر فعالیت دارند، مواردی را که در خرید عطر کمک شایانی به شما می نماید، به شرح زیر ارائه می دهند.

کدام روش خرید عطر بهتر است؟

تعداد افرادی که تمایل دارند عطر را به روش سنتی و از مغازه عطر فروشی خرید کنند کم نیست ولی امروزه به دلیل سرعت بالای زندگی افراد بیشتر به خرید اینترنتی عطر روی آوردند. در ادامه ویژگی های این دو نوع خرید را با هم مقایسه می کنیم.

  • خرید اینترنتی سرعت بیشتری نسبت به خرید سنتی دارد، لذا برای افرادی که دنبال سرعت می باشند مناسب تر است .
  • برای افرادی که اطلاعات کافی در این زمینه عطر ندارند اعتماد کردن به یک سایت معتبر که دارای کارشناسان حرفه ای است ، به مراتب بهتر از خرید سنتی می باشد.
  • با خرید اینترنتی عطر از یک سایت معتبر قطعا هزینه کمتری نسبت به خرید سنتی می پردازید.
کدام روش خرید عطر بهتر است؟
کدام روش خرید عطر بهتر است؟

چه ویژگی هایی در خرید عطر مهم است؟

تشخیص عطر مناسب کاری نیست که از عهده هر شخص معمولی برآید و نیازمند سال ها کار و تجربه در این زمینه می باشد. به همین علت توصیه ما این است که حتی الامکان از فروشگاه های اینترنتی معتبر خرید کنید تا محصولی اورجینال و با کیفیت را دریافت نمایید .

عطر مناسب هر فصل کدام است؟

در ویژگی های هر عطر مواردی از قبیل زمان استفاده از آن آمده است مثلا برخی از عطر ها مناسب شب و برخی دیگر مناسب روز می باشند. برخی مربوط به فصول گرم سال و برخی مناسب فصول سرد سال می باشند. در خرید عطر باید به مواردی از این قبیل دقت لازم را داشته باشید.

تاریخ انقضای عطر

نکته دیگری که بسیار مهم است تاریخ انقضا عطر می باشد که اغلی افراد به آن توجه زیادی ندارند. عطر هم مانند سایر محصولات دارای تاریخ انقضا می باشد .

با پایان تاریخ آن کم کم به علت تغییرات شیمیایی که در آن رخ می دهد ماندگاری ، بو و دیگر ویژگی های خود را از دست می دهد و در برخی موارد حتی می تواند حساسیت های پوستی و تنفسی برای افراد ایجاد کند.

قیمت مناسب برای عطر

عطر ها با توجه به غلضت و دوز اسانس موجود در آن دارای ماندگاری متفاوت و به طبع دارای قیمت های متفاوت می باشند. البته عوامل مختلفی از جمله نیاز بازار، حجم واردات بسته بندی و … در قیمت تاثیر گذار می باشد.

نکته مهمی که باید مطرح شود این است که بسیار مشاهده می شود که برخی افراد سودجو برندهای معروف عطر را با قیمت هایی بسیار ارزان به فروش می رسانند . مردم هم به دلیل قیمت بسیار ناچیز از آن استقبال می کنند ولی غافل از این که محصولی که خریداری کرده اند تقلبی بوده و از کیفیت و سلامت برخوردار نیست. پس بهتر است عطر های مورد نیاز خود و عزیزانتان را از سایت ها و فروشگاه های معتبر خریداری نمایید.

انواع نت های عطر

شرکت های سازنده معمولا نت های بویایی استفاده می کنند که در همان لحظه اول به مشام شما می رسد و معمولا هنگام خرید با استشمام چند عطر انتخاب برای شما قدری سخت می شود. توجه داشته باشید مواردی که در بالا بیان شد در واقع همان نت های بالای (اولیه) عطر می باشند و بوی اصلی عطر پس از خشک شدن عطر و از بین رفتن نت پایه خود را ظاهر می کند .

بهتر است برای انتخاب عطر آنها را روی کاغذ اسپری نمایید و سپس بو کنید و همچنین بهتر است در بو کردن آنها قدری فاصله بیندازید.

سوالات متداول

بله ، عطر هم مانند سایر محصولات دارای تاریخ انقضا می باشد .

با پایان تاریخ آن کم کم به علت تغییرات شیمیایی که در آن رخ می دهد ماندگاری ، بو و دیگر ویژگی های خود را از دست می دهد و در برخی موارد حتی می تواند حساسیت های پوستی و تنفسی برای افراد ایجاد کند.

تشخیص عطر مناسب کاری نیست که از عهده هر شخص معمولی برآید و نیازمند سال ها کار و تجربه در این زمینه می باشد. به همین علت توصیه ما این است که حتی الامکان از فروشگاه های اینترنتی معتبر خرید کنید تا محصولی اورجینال و با کیفیت را دریافت نمایید. برای تشخیص… ( ادامه مطلب )

محصولات ویژه