عطر آرا - فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن

سبد

قیمت عطر زنانه

قیمت عطر زنانه

قیمت عطر زنانه مناسب با ماندگاری بالا

قیمت عطر زنانه یکی از موارد مهم در انتخاب و خرید عطر می باشد . مردم عموماٌ هنگام خرید عطر مورد نظرشان جدا از انتخاب نوع رایحه و طبع آن ، به قیمت عطر توجه بسزایی دارند.

بسیاری از مردم بنا به بالا بودن قیمت خرید عطر، به اصل و اورجینال بودن آن پی می برند این در حالیست که قیمت عطر زنانه ، هیچ ربطی به میزان ماندگاری بالای عطر و … ندارد ، بلکه ضمانت فروش و

خوش نامی چند ساله ی فروشگاه عطر و ادکلن که از آن خرید می کنید به مراتب مهم تر است.

فروشگاه اینترنتی عطرآرا به عنوان نخستین فروشگاه اینترنتی عطر زنانه در ایران با سوابق 20 ساله در زمينه ی فروش عطر و ادكلن اصل و اورجینال با افتخار دانشنامه عطر و فروشگاه اینترنتی خود را که

شامل اطلاعات جامع و معتبر از تمام برندهاي معتبر دنيا با هدف ايجاد بزرگترين مرجع تخصصی قیمت و اطلاعات عطر و ادکلن مردانه و زنانه و تسهيل در دسترسي و خريد آسان و مطمئن مي باشد.

ویژگی ها موثر در انتخاب عطر زنانه چیست ؟

عطر زنانه مثل یک لباس نو و تازه است که شما را در هر لحظه جذاب و شگفت انگیز خواهد کرد. این یک حقیقت مشهود است که درست مثل یک لباس جدید ، عطر عنصری تکمیل کننده در این جهت خواهد بود.

برای عده ی زیادی از بانوان عطر مانند امضا عمل می کند بطوریکه آنها ترجیح می دهند سال های زیادی از یک نوع خاص عطر و با رایحه ی منحصر به فرد اش ، استفاده کنند و دوست ندارند از چندین رایحه ی متفاوت استاده کنند.
در این صورت به اصطلاح گفته می شود که آنها امضای خود را انتخاب کردند ، و ویژگی خاص دیگری باعث نخواهد شد که از امضای خود دست بردارند.

از ویژگی های تاثیرگذار در انتخاب عطر زنانه می توان از خنکی ، شیرینی ، گرمی و تلخی عطر ها نام برد که با توجه به سلیقه ی افراد اولویت بندی خواهد شد. شما در انتخاب عطر می توانید با دستانی آزاد انتخاب کنید چون که تنوع و تجمل در این صنعت بشدت زیاد است.

اما امکان دارد که قیمت عطر زنانه برای شما از موارد مهم و تاثیر گذار در انتخاب عطر باشد. در این صورت نیز شما میتوانید با مراجعه به سایت فروشگاه عطر و ادکلن عطرآرا از تخفیفات و جشنواره ها استفاده کنید و شاهد قیمت عطر زنانه مناسب شوید.

قیمت عطر زنانه 1

تاثیر تقلبی یا اصل بودن عطر بر روی قیمت عطر زنانه چیست؟

در خیلی از مواقع دیده شده که فروشگاه هایی با قیمت عطر زنانه خیلی پایینی محصولات خود را برای فروش میگذارند. در خیلی از مواقع می توان گفت اختلاف قیمت خیلی زیاد بی علت نبوده و امکان تقلبی بودن عطر وجود دارد.

هرچند که همیشه این علت به تنهایی دلیل ارزانی نیست ؛ ولی بهتر است هنگام مشاهده ی عطر و ادکلن ارزان در ابتدا اصل و تقلبی بودن محصول را چک کنید؛ در زیر مواردی از نشانه های تقلبی بودن جنس را توضیح میدهیم :

  • عطر و ادکلن های اصل غالباٌ دارای سلفون (پلاستیک شفاف) هستند که کاملاً ضخیم بوده و هیچ قسمت خراشیدگی و یا آزادی ندارد تا بتواند محکم به جعبه عطر و یا ادکلن بچسبد.

پس اگر بسته بندی پلاستیکی جعبه ی محصول چسب خورده و یا پارگی بیش از حد داشته باشد ، پس آن عطر اصل نخواهد بود.

  • بسته بندی اورجینال از مقوای با کیفیت بالا ساخته شده و به طوری طراحی می شود که شیشه عطر و ادکلن را از آسیب دور نگه می دارد. به همین خاطر است که درون جعبه ی عطر از یک مقوای خاص استفاده می کنند که شیشه ادکلن را در جای خود محکم نگه می دارد و در اثر برخورد و تکان خورد آسیب کمتری به ادکلن میزند. بخاطر داشته باشد که عموماٌ این مقوا سفید است.
  • برند های معروف از رنگ زیادی در عطر و ادکلن خود استفاده نمی کنند ، به همین خاطر معمولاً رنگ عطر اصل و اورجینال کم رنگ است. پر رنگ بودن مایع داخل شیشه عطر نشانه عطر فیک بودن محصول است.
رنگ عطر
رنگ عطر
  • شماره ی سریال باید در قسمت پایین بطری درج شده باشد و رویش نباید چسبی خورده باشد. همچنین باید شماره سریال درج شده روی بطری با شماره سریال نوشته شده روی جعبه کاملاٌ یکسان باشد.
  • قسمت پایین شیشه عطر باید کاملا صاف و بدون خش و برآمدگی باشد.

در خلاصه باید گفت پایین بودن بیش از حد قیمت عطر زنانه معمولا بی دلیل نیست و باید بدرستی عطر و ادکلن مورد نظر خود را انتخاب کنید. در صورت خرید از عطرآرا، با ضمانت و ارزان تر از همه جا ، به عطر اصل خود دست پیدا کنید.

سوالات متداول

بله ، عطر هم مانند سایر محصولات دارای تاریخ انقضا می باشد .

با پایان تاریخ آن کم کم به علت تغییرات شیمیایی که در آن رخ می دهد ماندگاری ، بو و دیگر ویژگی های خود را از دست می دهد و در برخی موارد حتی می تواند حساسیت های پوستی و تنفسی برای افراد ایجاد کند.

تشخیص عطر مناسب کاری نیست که از عهده هر شخص معمولی برآید و نیازمند سال ها کار و تجربه در این زمینه می باشد. به همین علت توصیه ما این است که حتی الامکان از فروشگاه های اینترنتی معتبر خرید کنید تا محصولی اورجینال و با کیفیت را دریافت نمایید. برای تشخیص… ( ادامه مطلب )

محصولات ویژه